OLYNKOLYNK - Aromatyczne woski zapachowe do kominków


OLYNK proponuje nie tylko naturalne świeczki, ale również woski zapachowe do kominków. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które uwielbiają roztaczającą się woń:

  • choinki,
  • ciastek,
  • jabłek z cynamonem,
  • pomarańczy,
  • bzu

i wielu innych ciekawych zapachów. Sklep internetowy skupia się na produkcji wosków z ekologicznych surowców, które nie szkodzą zdrowiu człowieka, ani środowisku. Do zastosowania takich wosków zapachowych wystarczy mieć kominek, do którego aplikuje się woski, a tuż po odpaleniu świeczki ulubiony zapach zacznie rozchodzić się po całym wnętrzu.

Na stronie internetowej olynk.pl można znaleźć wszystkie dostępne woski do kominków, dzięki czemu nie muszą Państwo szukać specjalistycznego sklepu w swojej okolicy- wystarczy założyć konto i korzystać z naturalnych wkładów. Intensywny i piękny aromat jest zamknięty w małych kwadracikach z wosku, które dzięki ciepłu uwalniają się i otulają wszystkie osoby znajdujące się w salonie, kuchni, łazience, sypialni. Do wykonania kostek zastosowano wosk sojowy, który jest wolny od materiałów modyfikowanych genetycznie, herbicydów oraz pestycydów. Wypróbuj kilka wosków zapachowych w swoim specjalnym kominku i znajdź taki, który pozwoli Ci na naładowanie energii, rozluźnienie się, jak i do codziennego użytku, aby napełnić dom aromatem.

W standardowych opakowaniach za niecałego 30 złotych znajduje się aż 25 sztuk, z czego jedna kostka woskowa wystarcza na około 4 godziny. Zapachy uwalniają się systematycznie, nie uczulają i nie uwalniają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Wosk sojowy pozwala na cieszenie się zapachem przez długi czas, dzięki czemu jednorazowy zakup proponowanych kostek wystarczy na wiele dni. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty wosków do kominków, dzięki którym dom/mieszkanie/biuro/lokal będzie zachęcał Cię do odpoczynku i spędzenia czasu pośród ulubionych aromatów. Woski można zamówić drogą internetową bez konieczności wychodzenia z domu i szukania lokalnego sklepu z naturalnymi i wysokogatunkowymi uzupełnieniami kominkowymi.Zostaw komentarz o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://olynk.pl/
Numer telefonu: 789 117 524
Miejscowość: Poznań
Adres: Kopanina 28
Kod pocztowy: 60-105

Firma została dodana: 2018-02-22
Źródła:
https://olynk.pl/kategoria-produktu/woski/Autor wpisu: Fryderyk Ostrowski


Działalności z tej samej branży

FivE-biuro
ul. Młyńska 5, 61729 Poznań
Kaskada Hotel&Restauracja
ul. Międzyzdrojska 37, 60453 Poznań
Cechy katalogu i-kurpie.pl
100% zadowolenia z usług
Integracja z Social Media
Możliwość pozyskania klientów